Údržba rostlin

Květiny dodávají kyslík ale věděli jste i to, že dokáží navodit příjemnou atmosféru tam kde trávíte čas?

Ve své podstatě je jedno jestli je to firma nebo váš domov. Pokud je prostředí příjemné lépe se vám pracuje ale i relaxuje a to je nesmírně důležité.

Proto přidávám do své nabídky možnost toho, že vám poradím s vašimi pokojovými rostlinami i nádobovými rostlinami před vaším vchodem.  To tak, aby se to líbilo vám ale bylo to i ekonomické, snadno udržitelné a vy se tak cítili hezky ve vašich prostorech.


Co nabízím:

  • konzultaci ve vašich prostorech zdarma 
  • pokud se domluvíme mám pro vás i zvýhodněnou cenu při delší spolupraci
  • odbornou péči pro vaše květiny, které jsem získala svojí téměř 20.letou praxí v oboru
  • plus jsem vyškolený Terapeut metody JIH tak dokážu poladit i energie ve vašich prostorech, tak aby při vstupu bylo cítit pohoda a příjemná atmosféra. To je dobré jak pro váš dům ale i pro firmu jako takovou.

Můžu vám osázet vaše truhlíky muškáty ale také speciální skladbou rostlin, které vám vydržíte celoroční a pořád budou vypadat dobře. Tak bude váš balkón nebo vetanda perfektní.
 
Také  můžu osázet vaše nádoby tak, aby vypadaly stále luxusně dle vašich barevných nebo oblíbených květin. Pokud to bude pro místo kde květiny budou vhodné. 

 I vaše pokojové rostliny v bytě, kancelařich a nebo halách potřebují speciální péči. Jednou za čas chtějí ostříhat, nahnojit, přesadit a nebo dokoupit nové. 

S tím vším vám dokážu poradit a udělat tak, aby vše vypadalo krásně a upraveně. 

Vy s tím tak nebudete mít žádné nebo minimální starosti.

 

Úprava interiéru pro firmy, kanceláře a nebo u vás doma tak, aby jste se v prostorech a mohly dobře odvádět svojí práci nejlépe jak můžete.

Exteriér vaší restaurace, firmy nebo hotelu je stejně důležitý jako to co je uvnitř. Pokud jste svého zákazníka přilákat je důležité být vidět, říká to i pan Pohlreich při jeho toulkách po republicích.  

Můžu zpříjemnit váš domov o nejrůznější dekorace tak, aby jste se tam cítili dobře a měli jste to pravé kouzlo domova.