Karty z JIHu

Tyto karty vznikli proto, aby každý kdo hledá pomoc měl při sobě terapeutickou pomůcku se kterou okamžitě ví na co se zaměřit.


Karty z JIHu jsou prostoupeny energií Metody JIH®️ , která pomáhá k úlevě a nasměřování energie tak, aby jste věděli kam a kudy jít. 

Motivují, rovnají energii, upozorňují na situaci, kterou máte řešit. 

Dokonce vám i poradí jak na to když se zeptáte!

 Jistě vás napadne, že to není možné. Ale ano je. Navíc jsou tam, i karty, které vás vyzívají k tomu, aby jste vyhledali pomoc nebo něco začali řešit. To je také důležité, aby jste nezabředli do vytahování karet a nezapomněli na to žit svůj život v lehkosti.Napište si o jednu kartu z JIHu zdarma jako dárek.


Tím, že jsem terapeut a karty vznikali formou chanelingu jsou opravdu léčivé a pomáhající v situacích v jakých si samy stojíte v cestě nebo z nějakého důvodu nevydáte cestu ven. 

Karty vás na to upozorní a pokud budete dobře naslouchat povedou vás tak, že se v životě prostě nestratíte.


NĚCO MÁLO O VZNIKU KARET Z JIHU:

Než vznikly karty tak jsem i já byla v situaci se kterou jsem si nevěděla rady a i když jsem byla obklopena sousty terapeuty, nějak jsem je nechtěla a nemohla slyšet. Tehdy jsem po hodně dlouhé době sáhla po andělských kartách a najednou to co jsem sama před sebou skrývala bylo tak viditelné a začalo se mi ulevovat. 

Tehdy mi přišel nápad: Co udělat kartičky pro úlevu lidí v podobné situaci?Napsala jsem to autorce metody JIH®️ Jarce Matuškové a ona mi jen napsala: "To je super nápad. Už se moc těším na to co vytvoříš." 

 Řekla jsem si jů to fakt můžu takhle jednoduše udělat karty? 
Prostě jsem se do toho postila a najednou to začalo chodit.

Text se mi skládal, dalo by se říct sám pod rukama. Věděla jsem, že to jsou informace od zdroje a nechala je proudit a jen zapisovala to co mi chodilo.Jedna z prvních karet co přišla a bylo i ukázáno proč tam musí být.  Se jmenuje POŽÁDEJ SI O POMOC. Hned mi k tomu přišli i informace proč tam tato karta je. Je tam jako taková stopka když si lidé vykládají až moc často a zabřednou do toho a nevědí si rady. Někdy je prostě lepší říct si o pomoc a probrat to sněkým jiným kdo na to má neutrální pohled. Dál se ukazovali další a další karty a dnes jich je přesně 30 kusů.

Jak karty vznikaly dál?

Další byly lístečky na které jsem si psala text a už testovala jak to vychází. Bylo to až neuvěřitelné. Dál jsem stahovala informace k dalším kartám. Ladila energii karet, tak aby pomáhali. Aby když se karta vytáhne hned se ladila energie u daného člověka a to i podle číselné řady. 

Pak jsem se zasekla. Kvůli tomu, že to bylo až moc jednoduché. Dostal možnost mi tam vstoupit rozum a ego náhle to přestalo proudit, já z toho byla otrávená a zoufalá. Konzultovala jsem to tak s několika kolegyněmi a začalo se to hýbat.
Již brzy budou Karty z JIHu v prodeji. Jen řeším několik technických věcí. 
 

 K nákupu Karet z JIHu jako BONUS dostáváte poselství. 

Můžete se také přidat do podpůrné skupiny na fb.

Tam můžete s ostatními kdo si karty zakoupili probírat vaše zkušenosti, sdílet co co vám karty ukázali. To mezi lidmi, kteří jsou 
na stejné vlně jako vy.
Budu tam i já a tak tam budou nějaké informace navíc. Živé vztupy, moje vhledy a když
 něco budete řešit  ráda vam pomohu.

Plus mám připravené růžné aktivity a soutěže o zajímavé ceny.

Pokud vás to zaujalo napišete mi objednávku a já vám vaše karty moc ráda pošlu už teď  i s vaším poselstvím na míru. 


 Cena a varianty karet:
1. online verze:

Dostanete soubor pdf, poselství pro vás a rady jak si nechat karty vytisknout + bonus v podobě skupiny na fb

299,-


2. Vytištěné karty a balení luxus v krabičce + odeslání na vaši adresu. 
V balení jsou karty, poselství a automaticky dostamete možnost přidat se k fb skupině. 


599,-