Karty z JIHu

Tyto karty vznikli proto, aby každý kdo hledá pomoc měl při sobě terapeutickou pomůcku se kterou okamžitě ví na co se zaměřit.


Než vznikly karty tak jsem i já byla v situaci se kterou jsem si nevěděla rady a i když jsem byla obklopena sousty terapeuty, nějak jsem je nechtěla a nemohla slyšet. Tehdy jsem po hodně dlouhé době sáhla po andělských kartách a najednou to co jsem sama před sebou skrývala bylo tak viditelné a začalo se mi ulevovat. 

Tehdy mi přišel nápad: Co udělat kartičky pro úlevu lidí v podobné situaci?Napsala jsem to autorce metody JIH®️ Jarce Matuškové a ona mi jen napsala: "To je super nápad. Už se moc těším na to co vytvoříš." 

 Řekla jsem si jů to fakt můžu takhle jednoduše udělat karty? 
Prostě jsem se do toho postila a najednou to začalo chodit.

Text se mi skládal, dalo by se říct sám pod rukama. Věděla jsem, že to jsou informace od zdroje a nechala je proudit a jen zapisovala to co mi chodilo.


Jedna z prvních karet co přišla a bylo i ukázáno proč tam musí být.  Se jmenuje POŽÁDEJ SI O POMOC. Hned mi k tomu přišli i informace proč tam tato karta je. Je tam jako taková stopka když si lidé vykládají až moc často a zabřednou do toho a nevědí si rady. Někdy je prostě lepší říct si o pomoc a probrat to sněkým jiným kdo na to má neutrální pohled. Dál se ukazovali další a další karty a dnes jich je přesně 30 kusů.

Jak karty vznikaly dál?

Další byly lístečky na které jsem si psala text a už testovala jak to vychází. Bylo to až neuvěřitelné. Dál jsem stahovala informace k dalším kartám. Ladila energii karet, tak aby pomáhali. Aby když se karta vytáhne hned se ladila energie u daného člověka a to i podle číselné řady. 

Pak jsem se zasekla. Kvůli tomu, že to bylo až moc jednoduché a dostal možnost mi tam vstoupit rozum a ego náhle to přestalo proudit, já z toho byla otrávená a zoufalá. Ale to neznamená, že přestanu pracovat.


Brzy toho bude více.

Máte co na co těšit