Osobní rozvoj 

Metoda JIH®️ vás dostane z hranic, které si tvoříte ve vlastní hlavě. Omezení, která vidíte, mají řešení.   

Ať je váš problém jakýkoliv, mým cílem je, abyste se po terapii cítili lépe a viděli jste možnosti kam se na cestě životem vydat. Nemusíte se už vracet ke starým vzorcům chování, blokům a všemu co vás trápí. 

Zcela se oprostíte od zatížení z minulosti. Cílem je aby se vám ulevilo a vy jste po terapii odcházeli s dobrým pocitem, že teď už víte kudy se ve svém životě vydat. 

Chce to od vás jen chuť to změnit a aktivně začít měnit život k lepšímu.
 
Společně budeme pracovat na změně vzorců chování a začnete nanovo.

 

 

I já jsem před několika lety žila život celkem spokojený ale chybělo mi NĚCO. Vyhledala pomoc jedné terapeutky této metody a velmi se mi ulevilo.

Pomohlo mi to a tak jsem začala zkoumat co dělám špatně, že se mi jisté situace vracejí stále dokola. A už jsem měla odpovědi na to PROČ se mi to děje? 

Tato jedna konzultace mě nastartovala na cestu k sobě samotné, k tomu abych se nenechala využívat druhými. Začala jsem hledat co mě baví. Studovala práci s energiemi. Chtěla vědět jak to ty holky dělají a jak je možné, že jim všechno tak zapadá do sebe. Chtěla jsem to pochopit. Chtěla jsem to umět a tak js se rozvíjela vic a více. 
To, že teď dokážu pomáhat je vedlejší projev mého hledání

Vždy jsem pomáhala ale stálo mě to mojí energii a byla jsem z toho nesmírně unavená. To už teď nemám. Jsem o dost spokojenější než kdy jindy v mém životě. A to samé chci i pro vás.Co je metoda J.I.H® ?

Je to metoda pro pomoc lidem s jejich problémi. A to jak na těle, v mysli a nebo na duši.

Je to metoda pomáhající lidem neuvěřitelnou rychlostí. Její zkratka JIH znamená Jasná Informace Hned, hodně napovídá o tom co při těchto terapiích jde.

Tato metoda je založená na vnímání a cítění energií - hybných sil našich životů v podobě emocí. 

Je jedinečná tím, že vám dává jasné informace, přesně pojmenovává a najdu u vás zdroj nepohodlí a omezení, které zastavuje přirozené proudění energie.


Naše navyklé postoje a myšlenkové vzorce nám dělají v hlavách nepořádek. Máme nejrůznější iluze nebo přejaté vzorce z dogmata a to nam nedělá dobře. Jako terapeut se také pohybuji v celé linii času odkud mohou bloky pocházet. Je ale zajímavé, že si nemusíte pamatovat co vám říkám.


Důležité je aby jste se uvolnili a nechali se vest boží energií v sobě. Je to velmi důležitá součást spolupráce. Tzv. JO-AHA momenty  vám umožňují vnímat situaci z jiného úhlu pohledu a vám to může docházet postupně s odstupem času od terapie. To je naprosto v pořadu a normální.

Vlastním rozhodnutím pak utváříte další kroky a směr vašeho života. 


Co o mě říkají:

Několik lidí, kterým jsem dělala terapii mi dovolilo uveřejnit recenzi. Zde jsou jejich zážitky a osobní zkušenost.

Petra Vacková

na mateřské dovolené

„Metoda JIH mě ohromila svou jednoduchostí a přitom účinností. Pomocí terapie touto metodou u paní Romany došlo odblokování a mně se mění život. Práce s energiemi je úžasná. Vše jsem ještě podpořila kurzem Automatické kresby diagnostické metodou JIH, což je naprostá bomba. Děkuji, že se ke mně tato metoda dostala. “

Petra z Mariánských Lázní

"Seznámila jsem se z touhle milou paní která, mi ukázala cestu z trápení se v žalu, smutku a bolesti. Musím dodat, že je opravdu úžasný posluchač rádce ale i kouč v oblasti které se věnuje. Chci jí tímhle poděkovat za to, že při mně stojí a podporuje mě. Moc Vám za vše co pro mě děláte děkuji a přeji vám hodně úspěchů . "

Milena z Ústí na Labem


"Romi je úžasná, milá, usměvavá žena, která dokáže psychicky uklidnit, vše spravit na tvém těle. Přijdeš k ní unavená, vyřízená a odcházís s úsměvem. Velice doporučuji Romanku❤️😘🍀🍀 ."

Michaela z Teplic


"Na terapiích u Romany jsem byla několikrát. Na prvé, když jsem si sama řekla, že mám problém, ale vyhledat psychologa nebylo pro mě. Hodně mě zaujala formou terapie a šla do hloubky, někdy si totiž neseme z dětství a z minulých životů věci kterým nerozumíme nebo nechceme chápat. Terapie mi přinesla hodně, uvolnění věci a pochopení určitých myšlenek. Stále jsem ale měla nutkavou potřebu vědět více, jak se pracuje s energiemi a jak to funguje. Chtěla jsem pomoct sama sobě a najít klid. 

Šla jsem i do Školy života a začala jsem se uvolňovat. Stále se učím a zjišťuji co mi to dál přinese. Kort v téhle době covidové mě to pomohlo. 

Člověk pomáhá ostatním ale zapomíná na sebe. A to je chyba. Posun se mi zdá zatím nepatrný ale myslím, že ve výsledku bude ohromný. "

Jak probíhá konzultace

Stačí Vaše chuť se sebou něco dělat a já se postarám o zbytek.

Pomůžu Vám se situacemi s kterými si neumíte poradit a pořad se vracejí. Problém totiž může být úplně jinde než si myslíte.

Terapie probíhá formou emočního naciťování a stahováním informací (channeling) kdy vnímám Vaše nastavení a omezení aniž bych o Vás potřebovala něco vědět (datum narození a jiné). Na okamžik si s vaším svolením půjčím vaší energii a vám zůstane jen asi 5% se zbytkem budu pracovat já. 

Pak nechám proudit informace a skrze to jak to budu pojmenovávat se vám bude ulevovat. Navíc není ani potřené si pamatovat slovo od slova co vám říkám, protože to důležité se bude dít ve vás a vaší energii.

Po ukončení terapie Vám vaší energii vrátím čistou jako by jste se znovu narodili. Pak už to bude na vás co s tím uděláte a jakým směrem se vydáte.

PLUS máte po 14.dnech možnost konzultace ZDARMA, kdy se muže ještě něco ve vás dočisťovat a touto konzultací se to narovná.


CENY:
Hodinová terapie metodou J.I.H. 
2000,-

Telefonická terapie (hodinu) 
2000,-

Online terapie (hodina) 
2000,-

Konzultace 30minut 
1000kč


Všechny konzultace jak osobní tak i na dálku mají stejnou sílu a kvalitu. Záleží pouze na Vašem volném čase.