TERAPIE

Metoda JIH®️ vás dostane z hranic, které si tvoříte ve vlastní hlavě. Omezení, která vidíte, mají řešení.   
Ať je váš problém jakýkoliv, mým cílem je, abyste se po terapii cítili lépe a viděli jste možnosti kam se na cestě životem vydat. A nemuseli se už vracet ke starým vzorcům chování, blokům a všemu co vás trápí.


Necítíte se dobře ve svém těle a máte nedostatek sebevědomí? Máte jakékoliv zdravotní potíže? Obětujete se stále pro druhé a přesto máte pocit, že nikdo neoceňuje nic z toho, co děláte? Nemáte čas na sebe a ani na to, co vás baví?

Společně budeme pracovat na změně vzorců chování, začneme nanovo. Zcela se odprostíme od zatížení z minulosti. Pokud řešíte vztahy v rodině, s partnerem, v práci nebo si nevíte rady s vlastním životem. Jsem tu pro vás. A udělám maximum pro to aby se vám ulevilo a vy jste po terapii odcházeli s dobrým pocitem, že teď už víte kudy se ve svém životě vydat. Chce to od vás chuť to změnit a aktivně si začít měnit život k lepšímu.

I já jsem před několika lety žila život celkem spokojený ale chybo mi NĚCO co jsem nevěděla co je a vyhledala pomoc jedné terapeutky této metody. Pomohlo mi to a tak jsem začala zkoumat co dělám špatně, že se mi jisté situace vracejí stále dokola. Nevěděla jsem PROČ? A tato jedna konzultace mě nastartovala na cestu k sobě samotné, k tomu abych se nenechala využívat druhými. Začala jsem hledat co mě baví. A studovala to proč to ty holky dělají a jak je možné, že jim všechno jde. Chtěla jsem to pochopit. Chtěla jsem to umět. A to, že teď dokážu pomáhat je vedlejší projev mého hledání. Vždy jsem pomáhala ale stálo mě to mojí energii a byla jsem z toho nesmírně unavená. To už teď nemám. A jsem o dost spokojenější než kdy jindy. A to samé chci i pro vás.Co je metoda J.I.H® ?

Je to metoda pro pomoc lidem s jejich problémi. A to jak na těle, v mysli a nebo na duší.

Metoda pomáhající lidem neuvěřitelnou rychlostí. Její zkratka JIH znamená Jasná Informace Hned, hodně napovídá o tom co v při těchto terapiích jde.

Životní koučink nebo také osobní rozvoj jinými slovy. Tato metoda je založená na vnímání a cítění energií - hybných sil našich životů v podobě emocí. Naše navyklé postoje a myšlenkové vzorce nám dělají v hlavách nepořádek. Máme nejrůznější iluze nebo přejaté dogmata. 

Je jedinečná tím, že vám dává jasné informace, přesně pojmenovává a najdu u vás zdroj nepohodlí a omezení, které zastavuje přirozené proudění energie. Terapeut se pohybuje v celé linii času. Půjčím si vaší energii a uvolněním jí a získanými informacemi vás vedu k vlastnímu pochopení. Je ale zajímavé, že si nemusíte pamatovat co vám říkám. Důležité je aby jste se uvolnili a nechali se vest boží energií v sobě. Je to velmi důležitá součást spolupráce. Tzv. JO-AHA moment vám umožňují vnímat situaci z jiného úhlu pohledu a s odstupem. Vlastním rozhodnutím pak utváříte další kroky a směr vašeho života.


Rozhovor Jarky Matuškové pro internetovou televize Cesty k sobě:

Jak probíhá konzultace

Terapie probíhá formou emočního naciťování a stahováním informací  (channeling) kdy vnímám Vaše nastavení a omezení aniž bych o Vás potřebovala něco vědět (datum narození a jiné). Stačí Vaše chuť se sebou něco dělat a já se postarám o zbytek. 

Pomůžu Vám se situacemi s kterými si neumíte poradit a pořad se vracejí. Problém totiž může být úplně jinde než si myslíte. 


CENY:

Hodinová terapie metodou J.I.H. osobní konzultace 1500,-

Telefonická terapie (hodinu)  1500,-

Online terapie (hodina) 1500,-


Konzultace 30minut 750kč


V ceně máte i telefonickou konzultace zdarma po dobu 14.dní po terapii.  Z důvodu toho, že se může ještě uvolňovat další úrovně problému a musí se ještě dočistit aby došlo k maximálního efektu.


Všechny konzultace jak osobní tak i na dálku mají stejnou sílu a kvalitu. Záleží pouze na Vašem volném čase.