Termíny kurzů:

chcete vědět víc

Kurzy

Pořádám mnoho kurzů a to jak ve spojení s Metodou JIH a i floristické kurzy na obnovu kreativity ve vás.

Jde o tyto:Floristické kurzy 

 Jsem květinářka, která vám pomůže objevit váš talent skrze květiny. Tvůrčí činnost je úžasný nástroj pro uvolnění a navracení se do přítomného okamžiku. Jsem totiž zároveň terapeut Metody JIH a tak vás při tvoření pomohu naladit na vaší jedinečnost a vy se tak naučíte ne jen vázat květiny. Dostanete i možnost nahlížet na situace trochu z jiné perspektivy a naučíte se něco nového.

Kurzy probíhají čtvrtletně v živém provedení a nebo i online dle nabídky.

Co vám mohu nabídnout:

SPECIÁLNÍ Porozeninoví floristický kurz- jako dárek pro vás a vaší maminku


Floristický kurz pro začátečníky- naučte se vázat květiny pod odborným vedením

Floristický kurz pro pokročilejší- pokračování kurzu pro začátečníky

Valentinský tvoření-  vyzdobte si domov na svátek všech zamilovaných

Kurz k  svátku MDŽ- sezónní kurz

Velikonoční kurz- Vytvořte si celou výzdobu na Velikonoce

Letní workshop ZAHRADNÍ LÁZNĚ na chatě u Úštěka - jednodenní kurz v příjemném prostředí, seznámíte se s bylinami, květinami a uvážeme si něco a uvaříme na ohni kotlíkový guláš

Výroba třísezonních truhlíky- vytvořte si truhlíky které vám budou sloužit od podzimu až do jara a pořád vám budou dělat parádu

Adventní tvoření- můžete si vytvořit celou výzdobu na Vánoce

Vánoční kurz- výzdoba na vánoční stůl ze živých květů


více o přesných termínech kurzů zde:


Škola života - škola lidství a hojnosti Metodou JIH 

autorský projekt Jarky Matuškové

Komplexní 10-ti měsíční kurz sebepoznání. Setkání živě probíhají 1 x měsíčně a on-line jednou za 14dní až 3x týdny. Postupně procházíme 10 nejdůležitějších oblastí vašeho života.
Mít rád sám sebe je to nejdůležitější v životě. Je to cesta ke svému JÁ. Naučíte se pracovat se svými emocemi, myšlenkami a postoji. Budete si tvořit život tak, aby vás bavil.

Získejte důvěru v sebe a poznejte vlastní hodnotu.

Na kurzu se postupně naučíte porozumět sobě, svým myšlenkám, pocitům, reakcím, vztahům, přáním a náladám. Začnete vnímat své dary a talenty, co se vám v životě líbí a co ne. Pochopíte, proč prožíváte to či ono nepohodlí, jaké navyklosti vás omezují a nastavíte si nové životní záměry.

Účelem skupiny je, abyste získali důvěru ve vyjadřování svých pocitů a myšlenek před ostatními bez strachu, zábran a pocitu selhání.

Vzájemné sdílení zkušeností vás všechny obohatí.

Více informací zde: 
 https://www.romanavolfova.cz/skola-zivota/Automatická kresba diagnostická 

autorský projekt Jarky Matuškové

Autorkou tohoto krásného projektu je Jarka Matušková, zakladatelka Metody JIH®. Do našeho života vnesla AKD podporu a jasnost při řešení jakékoliv životní otázky. Je nám proto velkou ctí, že můžeme dále předávat svá poznání, zkušenosti a vést lidi k jejich vlastnímu vnímání a cítění.

Pět základních barev přináší informace o jejich energii a také o emocích, které dané barvy vyjadřují - červená, žlutá, oranžová, modrá a zelená. Další dvě jsou klíčující a obnovující - černá a hnědá.

Více informací naleznete zde:  

https://www.romanavolfova.cz/akd/