Přirozené cvičení

Cvičení CPT-M

Fyzicky nenáročné uvolňující cvičení, kterým dojdete k uvolnění celého těla. Je vhodné pro všechny věkové kategorie od mladých až po starší generaci. Při bolesti zad ale i po operaci nastartujete hojení. 

Změňte svoje zažité postoje a dejte úlevu Vašemu tělu i mysli.

Cvičení přirozeností těla a mysli je autorský projekt Hanky Mokré, kterým jsem lektorem.

Nejsem sportovní tip a nikdy jsem se za něj nepovažovala. Ano zkoušela jsem chodit do fitka a posilovat, mám základy jógy a zkoušela jsem i běhat. Nebylo to pro mě. A nejlepší pohyb pro mě je přirozená chůze a tanec. Jenže tohle je cvičení trochu jinak.  Navíc u něj dochází k celkovému uvolnění těla a tím se uvolní i stres, kterému jsme permanentně vystaveni.

Poskytuje jedinečný pohled na cvičení, ale i na fyzické tělo samotné. Naučíte se opírat svůj pohyb o hluboké vnímání vlastního těla, a díky tomu měnit i navyklé vzorce mysli, na které tělo reaguje. Váš pohyb tak bude reakcí na skutečné potřeby vašeho těla i duše, a opravdovou úlevou od bolesti a tíhy.

Přijďte si to vyzkoušet a na vlastní kůži to zjistíte.

Energetická rovina:

- Odstranění starých postojů, které se projevují na těle
- Obnovení toku energií v meridiánových drahách.
- Znovu propojení organismu.
- Obnovení životní energie.
- Obnovení přirozenosti těla, duše a mysli tak aby jste se cítili dobře

Fyzická rovina:

- Uvolnění stresu 
- Uvolnění páteře tak že budete sami překvapeni co dokážete.
- Posílení a uvolnění svalů a celkové uvolnění organizmu.
- Obnovení pohyblivosti těla.
- Obrození těla na buněčné, fyziologické úrovni.                  - Při pravidelném cvičení doma nebo na pravidelných hodinách dosáhnete zlepšení vašeho zdravotního stavu.


CENA: 1500kč                                                                        za jednodenní workshop. Kurz trvá 6hodin i s malou přestávkou.

S sebou: pohodlné oblečení, podložku na cvičení, cvičíme bosy v ponožkách. Pokud trpíte na chlad od nohou doporučuji si vzít teplé ponožky, pití a malou svačinku.

Chci na tento kurz: 

Vyplňte prosím závaznou objednávku a obdržíte platební údaje a fakturu na Váš mail.