Cesta k sobě

Škola života 

Škola života - Škola lidství a hojnosti metodou J.I.H. s kolegi, kteří mají s tématy něco společné a mají k nim co říct. Mají zkušenosti nebo zážitky z vlastního života.

Cesta s pravidelným setkáním jednou měsíčně, na které projdete 10 základních oblastí svého života. Vnímání sebe sama, vztahy s okolím, práci, zdraví, peníze a další. Poznáte své postoje a motivace. Pochopíte, proč prožíváte to či ono nepohodlí a nastavíte si nové životní záměry. Vaše energie se v každé oblasti obnoví do svého plného potenciálu.

Touto cestou jsem před pár lety prošla u Ireny Marek Brejchové. Kdyby jste mi tehdy řekli, že povedu tento kurz asi bych vám nevěřila. Ale jak se říká "Člověk míní. Život mění :) )

Tehdy jsem byla úplně jiný člověk. Taková šedá myš s přístupem mouchy sežerte si mě. Stálo to hodně práce. Odbourání spousty bloků. Hodně pádů na ústa abych mohla byt tam kde jsem teď. Ale ani jednoho kroku nelituji. Vždy mi to něco dalo. Nový pohled na svět, mě, rodiče, práci, peníze, vztah. A to vše v této cestě probereme. Témata jsou:

JÁ a energie

JÁ a hojnost

JÁ a rodina

JÁ a partner

JÁ a práce

JÁ a zdraví

JÁ a peníze

JÁ a učení

JÁ a svět

Tyto základní témata, která se dotýkají každého z nás probereme, vyčistíme a budeme si o nich i povídat.  


Kolik Škola života stojí? 

Závazná záloha 2000kč a při každém setkání jednou za měsíc je zaplatí 500kč. Plus jedna osobní terapie.

Co pro přihlášení musíte udělat? Vyplňte formulář a dostanete platební údaje pak se jen můžete těšit na roční jízdu životem z které vyjdete jako nová lepší bytost.

Chci na tento kurz:

Vyplňte prosím závaznou objednávku a obdržíte platební údaje a fakturu na Váš mail.