Projekty

Začnu projektem 16 terapeutek, který se jmenuje Ženy na živo.

Každá jsme tak jiná přesto jsme si dost podobné. Jedna od druhé se učíme. Vymýšlíme růžné akce pro ženy živé setkání ale i online. Sdílíme naše zkušenosti s ostatními na naší Facebookové stránce. Co nám funguje. Co nám dělá radost. Recepty na vaření od Simony a Jany které mají vaření s Dětmi malí kuchtík a pracují s dětmi na Škole života. Ale také s dospěláky a i s rodiči děti aby se vše lepšilo a bylo lidem v rodinách hezky.

Čteme živě s knihy o Jižáncích což jsou léčivé pohádky, které spolu vytvořili Dana, Bára a Helenka. Jsou to úžasné ženy, které spolu zvládli napsat knihu a každá z nich je maminka a mají také svoje projekty každá zvlášť.

Káťa a její ekologické lahvičky jménem Nepetka vás odzbrojí jednoduchostí a elegancí. Katka ale i pomáhá ženám v byznis sféře s jejím projektem Vykoukni z ulity, který je také podpořen Metodou JIH.


Hanka ŠIKULKA a její eshop s přízemi Elize pro všechny tvořilky s háčkem i s jehlicemi. A mohla bych pokračovat u každé z nás je něco co je jedinečné a spolu se propojujeme. A spouty dalších žen, které jsou neméně šíkovné.

Mája a Martinka a jejich Ústecké Centrum ELOA, kde dělají osobní rozvoj ale i kurzy malování netradičními způsoby. K těmto ženám patřím i já a jsem na to moc hrdá. Každá z nich je jedinečná Martinka má úžasné Šperky s poselstvím, které sama vytváří. Akrylovými barvami tvoří úžasné barevné kombinace, které sama přetváří do šperků. 

Mária zase projekt pro ženy, které si nechtějí připadat staré ikdyž jim děti odletěli z hnízda a mají věk 50+ a jsou stále elegantními damami, které si chtějí užívat života plnými doušky.

Další užasnou ženou je Šárka Bohuslavová, která se hlavně zaměřuje na terapie a pomoc lidem.

Jana Javůrková je zaměřená spíše na tělo fyzické a pomoc ženám s cvičením. Její doménou je pánevní dno a poporodní cvičení. Také má svojí kolekci legín, které vrací do ženské energie, krásu a našli si cestu k sobě.

Martina Jandásková je zaměřená spíše materiálním směrem ale i ten dělá v neuvěřitelné lehkosti. Její aplikace na ulehčení si práci s hesly je prostě úžasná.

Anna Dlouhá a Bára Maxová mají projekt pro teenegery a dělají i Školu života

Máme projekty které děláme každá za sebe ale i ty co se prolínají a spojují a vniká díky tomu něco nového. A to nás posouvá.

 Přidejte se k nám na fb stránce, insta a inspirujte se. Nám ženám to dělá moc dobře sdílet a čerpat inspiraci jedna od druhé. Bez toho aby jsme spolu soupeřili. Předháněli se která je lepší a víc toho umí. Jde to i jinak. A to se nás šestnáct snaží dělat a předávat to dál jako štafetu.

Pokud chcete vědět o Ženách na živo více