Tvoření obrazůOd té doby co jsem v sobě objevila znovu svojí kreativitu jsem daleko spokojenější. Učím se věřit svojí intuici a cítění. Někdy mi trvá obraz týden jindy rok. 

S každým obrazem je to jiné tvořím různými technikami a růžně je propojuji. Až vznikne finální dílo.

Ráda používám akrylové barvy a mám ráda kontakt s barvou a vodou. Proto první vrstvu tvořím holýma rukama.

Ale vše začne vznikat daleko dříve už když si danou situaci nebo zákazníka nacítím. Začne se by vybavovat obrazy nebo si na něco vzpomenu a začnu hledat, koukat se kolem sebe a zapisovat poznatky. Po nákupu plátna začnu s intuitivním nanašením barev. Obraz si do jisté míry žije vlastním životem a já jsem jeho prostředníkem. Ladím a ladím. Někdy je to dlouhý proces ale výsledek za to vždy stoji
Proč maluji obrazy?

Moje znovu nalezená cesta ke tvoření a malování začala obrazem který jsem měla v hlavě od dětství a jednoho dne jsem si ho namalovala. Dodnes mi visí v obíváku a jmenuje se MOJE MINULOST.

V naší rodině je hodně umělců. Rodiče malují, strejda i bratr od babičky. Tak mě to vždy přišlo jako samozřejmost. Jenže časem jsem tuto svojí kreativní část zapřela a věnovala se pouze práci ale něco mi v životě chybělo.
i přes to co všechno dělám jsem stále terapeutka, floristika, miluji zahradničení, permakulturu, malování, tvorbu nábytku z palet, výrobu věnců na hlavu z úmělých květin na modní přehlídku, focení s svatebními kyticemi a retro šaty. To vše mi přišlo jako zajímavá příležitost. Ráda objevuji nové možnosti svého vyjádření.

 Pokud budu do budoucna chtít napsat knihu, sochat nebo vyrábět šperky určitě to zkusím a obohatím svůj život o další zajímavou zkušenost. Proč? Protože mě to prostě baví. :D