Síla myšlenek

30.10.2020


Dost z vás slyšela o síle myšlenky. Existuje spoustu pouček, zaručených návodu, seminářů a bůh ví čeho. Teď vám řeknu tajemství. 

Hmotni každý. A všechno na co myslíme ať je to dobré nebo špatně.
Proto je lepší se zaměřovat svoje myšlenky do něčeho co chceme než do toho co nechcete. Což je taky jedna poučka z mnoha. 

Co ale zabírá je pokud to co chcete milujete, těšíte se na to ale taky necháte aby se to stalo. Vyšlete přání a nejlépe na to zapomeňte jako já. 😂 

A ono se to stane. Jak? Prostě poodstoupit stranou a necháte vesmír, boha, zdroj nebo jak tomu chcete říkat aby vám pomohl. A vybral pro vás to nejlepší. Vy totiž můžete vidět ze své perspektivy jen omezené možnosti. Zato zdroj vidí nekonečné možnosti a jejich řešení. Proto se vždy stane jen to nejlepší pro vás. 


Něco hmotním dobře něco zase hůře. Ale když něco nejde neznamená, že to na vás nečeká. Na to je úžasný pravdiví vtip o trosečníkovi co si přeje záchranu na oceánu.

 Přijede jedna loď, druhá, třetí a on vždy řekne, že ho zachrání bůh. A po utonutí se dostane do nebe a naštvaný říká. "Bože ty si mě nezachránil. " 

 A bůh odpoví.  "a kdo si myslíš, že ti ty tři lodě poslal? " 

Někdy holt nepochopím to co je nám dáno. A jsme naštvaní, že jsme nedostali PŘESNĚ co jsme chtěli. Říkáme, že to NENÍ TO CO JSME CHTĚLI. Nejde to. Neexistuje to a podobně. To je pochybnost. Ego a hlava se vás snaží přesvědčit o opaku. Ale vy máte možnost jestli budete nebo nebudete poslouchat.  A hlavně nejsme vděční když něco dostanete. Tim, že budete vděční a budete se těšit. Musíte to zkoušet. Kdy to jde. Kdy ne. Bude vás to těšit. To je palivo co potřebujete aby vám to šlo lépe a lépe.


Je zajímavé, že mě jde si přát květiny na zahrádku. Tam to funguje moc dobře. Zrovna jsou ve výprodeji, dostanu je, někde je "náhodou" objevím.

Kamarádku na kterou jsem myslela potkám náhodou ve městě.

Chtěla jsem dekoraci, která mi hned padla DO OKA na verandu. Po pár měsících jí seženu ve slevě za polovinu.

 Chci gauč a kamarádka se stěhuje a seženu ho za 1500kč jen si musím zajistit dopravu.

Když jsme sháněli postel tak si brácha zrovna kupoval jinou a tak jsme dostali postel, skříňku a noční stolky zadarmo.

Když jsem chtěla na terapeuty nebo profesionály tak jsem bytostně cítila, že to je to co mi pomůže ale ty PENÍZE...... A jelikož se znám musela jsem se přihlásit rovnou abych nemohla couvnout zpět. A že mi tam běhali myšlenky, že nevím jak to dám.  Ano. Jestli je to to pravé co mi pomůže. Ano. Jenže ten impulz, který tam přišel byl jako světlo na konci tunelu a tomu jsem věřila.

 A kdy se mi to povedlo. Zlepšil se mi život. Vždy se to NĚJAK vyřešilo. Ale chtělo to mojí aktivitu, rozhodnutí a udělat ten krok vřed. Ikdyž to byl jeden mravenci a já pak udělala dva žabí nazpět. Vždy jsem se posunula kupředu. Protože v tom starém mi už nebylo dobře. A já pak udělá 3 sloní. To je síla mysli a hmotní jak ji chápu.

Zkuste to taky je to úžasná síla, která vás mile překvapí.


S láskou Romča