Hudba,tanec a vášeň

Přirozený tanec

Nikdy jsem se nepovažovala za sportovní tip. Tanec ale není sport je to vášeň promlouvající skrze naše tělo.

Sebepoznání tancem je to vůbec možné? S projektem Ireny Marek Brejchové, kterým jsem lektorem to možné je. 

Prošla jsem mnoha druhy tance od erobiku, břišních tanců, flamengo i baroví tanec jménem burleqa jsem zkoušela. A vždy mě to po chvíli  přestalo bavit a už mě to nemělo co dát. Naučilo mě to různé variace pohybů, které ráda používám. Tanec prostě miluji. Takže tancuji doma u vaření. Pohupuji se když hraje hezká písnička a zpívám si u toho (třeba v autě, ikdyž asi nejsem zpěvačka užívám si to). Jako děti jsme to dělali všichni. Jenže jak jsme se stali dospělými zatuhli jsme a přestali jsme si užívat život.  To bych Vám ráda skrze tento tanec ukázala. Dovolte si rozpomenou se na dětskou hravost skrze hudbu.

Zjistíte, jak na přirozený, spontální pohyb, který se stane zdrojem vaší energie, ale stejně tak cestou, jak odložit stará nepohodlí těla i mysli. Tanec vás dovede k hlubokému vnímání sebe sama, dovolí vám projevit si lásku bez všech omezení a projevit to, co cítíte, naplno. Bez hodnocení, strachu a očekávání.

Pojďte si to se mnou vyzkoušet.......

Jednodenní workshop na 4 až 5 hodin a malou přestávkou. 

Nebo pravidelné setkávání jednou za měsíc na 1hodinu. (150,-)

Možnost i online


Po apsolvování workshopu možnost pravidelných setkávání vždy na 1 hodinu v měsíci.

S sebou: pohodlné oblečení v kterém se cítíte dobře. Můžete tančit bosy nebo v ponožkách, záleží co je vám příjemné. Sebou hlavně dostatek tekutin a malou svačinku.

CENA: 1200Kč

Chci na tento kurz:

 Vyplňte prosím závaznou objednávku a obdržíte platební údaje a fakturu na Váš mail.