Projekt o kurzech na fb

Tato skupina slouží k shlukování lidí kteří kurzy nabízejí ale i pro ty co kurzy hledají. Výběr je pestrý od cvičení, vaření, kurzy osobního rozvoje, tanec, učení Českého i cizího jazyka, marketink i rukodělné techniky všeho druhu. 

Proč tato skupina vznikla?


Sama se ráda zúčastnila kurzů. V Mělníku kurzu ve floristice o vazbě drátkovaných svatebních kytic. Zkusila jsem kurz akvarelu. Z plsti jsem vytvářela jak mokrou technikou čepice, ale i nádherné andělky. Chodila jsem do kurzů Škola života, malovala jsem pravou a levou mozkovou hemisférou, taneční kurzy všeho druhu a jiné, na které si ani nevzpomínám. Miluji, když se můžu naučit něco nového a mít to krásné tetelení.
A tehdy jsem si uvědomila, že znám tolik krásných a zajímavých kurzů. Úžasných lidiček, kteří umí něco neskutečného, a tak jsem je chtěla všechny dostat na jedno místo, aby si každý, kdo hledá stejně jako já mohl vybrat co ho zajímá. A vznikla skupinka o Kurzech. Jenže to na tom ustrnulo.


O rok později jsem si pořídila květinářství a stále pořádala kurzy. Jenže se toho nabalovalo čím dál víc a já to nakonec musela po roce a půl vzdát a krámek zase prodat.
Tehdy se stal velký zvrat v mém životě a já jsem absolvovala roční kurz a stala se terapeutem metody J.I.H. Ne pro to, abych pomáhala lidem, ale abych pomáhala hlavně sobě. Do té doby jsem se jen rozdávala a nic nezbylo pro moji radost, moje uspokojení. A obchod byla ta poslední tečka, co mě nakopla a dostala až na hranici absolutního vyhoření a já se rozhodla změnit svůj život od základů, protože už to nešlo, byla jsem na dně. To rozhodnutí nebylo snadné, ale bylo správné. Nejdříve to bylo dost těžké, protože jsem se rozhodla pro úplně nový styl života, ale když jsem si své rozhodnutí obhájila sama před sebou, tak to šlo už jen nahoru.


Začala jsem dělat terapie. Vrátila se do práce jako zaměstnanec a rozšiřovala si vzdělání v osobním rozvoji. Nyní můžu pořádat různé kurzy a semináře na různá témata. Kurzy Přirozeného tance, cvičení CPT-M a do budoucna i Školu života. V těchto dnech jsem úspěšně absolvovala intenzivní kurz Profesionál metody J.I.H.


Po koronaviru se aktivita ve skupince Kurzy, semináře... začala zvedat. Tak mě napadlo tento úžasný projekt oprášit a dát mu novou fazónu, přidat k tomu webovou stránku, nějakou aktivitu od kurzistů a do budoucna rozhovory. Ale hlavně začít dělat to co mě baví, pořádat sama kurzy a zúčastňovat se těch, které mě osloví. To je účel této skupinky. A každý, kdo to má podobně jako já, je sem srdečně zván a vítán. Moc ráda se na vaše kurzy přijdu podívat, něco vyzkoušet a zažít. To je to, z čeho mám radost a co mě dělá šťastnou.Klikni a dostaneš se na fb skupinu